Solidny Developer

Uczciwie pracujemy na zaufanie naszych Klientów - tworząc dobrze przemyślane projekty, dbając o szczegóły wykonawcze i wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom.

2008Ponad 10 lat na rynku

Naszą misją jest tworzenie komfortowych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Wyróżniamy się partnerskim podejściem, oferujemy elastyczne i różnorodne warianty wykończeń, a zadowolenie mieszkańców jest dla nas największą nagrodą. Dotychczas wszystkie inwestycje finansowane były ze środków własnych. Stawiamy na jakość, współpracujemy z uznanymi dostawcami, instalatorami oraz biurem architektonicznym.

Dotychczas wybudowaliśmy:

  • 69mieszkań wielorodzinnych i willowych
  • 150budynków jednorodzinnych
  • 3budynki usługowe o łącznej powierzchni 1260 mkw.

Sprawdzony wykonawca

Sumienność w branży deweloperskiej ma szczególnie duże znaczenie, gdyż stawką jest bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. Właśnie dlatego przywiązujemy tak dużą wagę do rzetelnego wykonawstwa - działamy w zgodzie z wyśrubowanymi normami i korzystamy z materiałów dostarczanych przez renomowanych producentów. Bezkompromisowe stosowanie wysokich standardów deweloperskich daje nam pewność, że oddajemy w ręce Klientów domy, które przetrwają pokolenia.

Nasze realizacje

Zrealizowanych inwestycji

Swoje działania koncentrujemy głównie na terenie aktywnie i prężnie rozwijającej się gminy Kąty Wrocławskie. W kolejnych latach zamierzamy kontynuować swoją działalność również w innych rejonach okolic Wrocławia

Domy Osiedla Dębowego zachwycają designem, jednak z biegiem lat jeszcze bardziej docenisz ich trwałość i poczucie bezpieczeństwa, które gwarantują.

Zobacz

Wyjątkowa stylistyka budynków Polmody to zaproszenie do ich komfortowych wnętrz - przestronnych, dobrze doświetlonych, wyposażonych w taras lub balkon.

Zobacz

Odnajdź idealne miejsce dla siebie

Wśród naszych nowoczesnych budynków i wygodnych przestrzeni wybierz lokum, które w pełni odpowiada Twoim wyobrażeniom o perfekcyjnym domu.

Masz pytania? Napisz do nas

Nasi doradcy z przyjemnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego formularza.