Dni otwarte 18-19 lipca 2020 – Polmoda

Zachęcamy i zapraszamy wszystkich przyszłych mieszkańców jak również osoby zainteresowane zakupem ostatnich wolnych mieszkań do odwiedzenia Inwestycji POLMODA w ramach dni otwartych.

Pomimo obecnego etapu rozwoju koronawirusa, wprowadzonych restrykcji jak również napiętego harmonogramu prac, dołożyliśmy wszelkich starań, aby dać Państwu możliwość  zobaczenia nieruchomości. Całość prac na inwestycji nie jest jeszcze ukończona, jednakże mieszkania będa przygotowane.
Podczas dni otwartych na inwestycji do Państwa dyspozycji będą dostępni nasi specjaliści, którzy oprowadzą Państwa po mieszkaniach, jak również odpowiedzą na wszystkie pytania.
Dbając o Państwa bezpieczeństwo, jak również bezpieczeństwo naszych pracowników, musimy pamiętać o tym, że zastosowanie się do zasad wskazanych przez resort zdrowia jest dla nas nadrzędne.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego. Dzięki niemu będziemy mogli zapisać i potwierdzić Państwa obecność.
Jednocześnie informujemy, że na inwestycji zostały ostatnie wolne mieszkania z antresolami na III piętrze w metrażu 69-78 m2.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu, przez firmę 4living Sp. z o.o. sp. k. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), jednak wyłącznie w celu marketingu projektów budowlanych.