Strefa korzyści

Indywidualny
opiekun klienta

Nasi specjaliści krok po kroku poprowadzą Cię przez cały proces sprzedaży. Zaczną od rzetelnego przedstawienia oferty, wraz z kompletną dokumentacją, by następnie zaoferować wsparcie we wprowadzeniu ewentualnych zmian projektowych. W ten sposób dotrą z Tobą aż do upragnionego momentu odbioru nieruchomości, a na koniec zaproponują kompleksową obsługę posprzedażową.

Na sprawny kontakt z naszymi doradcami pozwala nie tylko ich stała dostępność mailowa i telefoniczna, ale również dogodne położenie biura – w pobliżu inwestycji.

Wsparcie
specjalistów

Nie musisz znać się na budownictwie, by stworzyć swoją idealną przestrzeń. Nasza inżynierska kadra z przyjemnością wesprze Cię swoją wiedzą i doświadczeniem. Doradzimy m.in. w jaki sposób wprowadzić zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak ogrzewanie podłogowe, rekuperacja czy system inteligentnego zarządzania domem.

Pomoc przy
uzyskaniu kredytu

Doskonale rozumiemy, że spłacanie kredytu hipotecznego może stanowić istotne obciążenie dla domowego budżetu. Właśnie dlatego oferujemy Klientom solidne, merytoryczne wsparcie również w tym obszarze. Zachęcamy do skorzystania z usług współpracującego z nami doradcy finansowego. Doświadczony specjalista dopełni za Ciebie wszystkich formalności z deweloperem i ułatwi otrzymanie kredytu. Zadba również o to, by Twoje zobowiązania wobec banku były jak najlżejsze.