Mieszkanie

m2

Mieszkanie składa się z:

1 MIEJSCE W PLEBISTYCIE GAZETY WYBORCZEJ DLA OSIEDLA K. WROCŁAWIA

DOPRACOWANY PROJEKT
CZĘŚCI WSPÓLNYCH

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE

mieszkania

winda
w każdej klatce

okna trzyszybowe

od 30 do 85 m2
Powierzchni

taras / balkon
przy każdym mieszkaniu

garaż podziemny 33 miejsca

Polmoda to przestronne, dobrze doświetlone mieszkania zachwycające nowoczesną formą i doskonałą funkcjonalnością

Inwestycja została zaplanowana z myślą o osobach poszukujących z jednej strony wysokiego standardu deweloperskiego, a z drugiej - mieszkania, które pozwoli na prywatny relaks i odpoczynek we własnym zaciszu.

Budynki zaprojektowane w zgodzie z efektownymi, świeżymi trendami uwzględniają liczne rozwiązania dla komfortu mieszkańców. Właściciele mieszkań mogą otrzymać dostęp do komórek lokatorskich oraz podziemnego garażu. Natomiast osoby zajmujące lokale na wyższych kondygnacjach docenią obecność windy.

Spędzanie czasu w wygodnych pokojach mieszkań na osiedlu Polmoda to czysta przyjemność, ale równie wiele radości dostarczy wypoczynek na dużym tarasie lub obszernym balkonie. Jesteśmy przekonani, że w ciepłych miesiącach często wybierzesz się także na spacer po okolicy, w której efektowna, modna architektura przeplata się z naturalną zielenią.

W wolnym czasie każdy mieszkaniec będzie mógł skorzystać również z zalet rozbudowanej infrastruktury. Lokalizacja w samym centrum naszej miejscowości sprawia, że wszędzie można udać się pieszo. W pobliżu znajdziesz m.in. liczne placówki handlowe oraz stworzony przez nas klub fitness. Z kolei doskonałe połączenia komunikacyjne z Wrocławiem umożliwią pełne wykorzystanie potencjału dużego miasta. Takie położenia osiedla Polmoda to gwarancja codziennego komfortu i pełnej satysfakcji z udanej inwestycji!

Przestronne wnętrza

Obszerne pokoje o dobrze przemyślanym układzie docenisz zarówno podczas wykonywania codziennych, rutynowych czynności, jak i wtedy, gdy pozwolisz sobie na zasłużony, pasywny relaks w swoich wygodnych czterech ścianach. Ustawne wnętrza umożliwiają stworzenie dogodnej, funkcjonalnej przestrzeni na wiele inspirujących sposobów.

Lokalizacja

Położenie inwestycji w rejonie rynku Kątów Wrocławskich oznacza, że pod ręką znajdują się wszystkie miejsca ważne dla Ciebie i Twojej rodziny - placówki edukacyjne, boiska i korty, punkty handlowe, miejsca kultury i rekreacji.

Masz pytania? Napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a zadzwonimy o wskazanej przez Ciebie porze.