1 MIEJSCE W PLEBISTYCIE GAZETY WYBORCZEJ DLA OSIEDLA K. WROCŁAWIA

DOPRACOWANY PROJEKT
CZĘŚCI WSPÓLNYCH

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

mieszkania
wykończeniowe

Winda
w każdej klatce

okna trzyszybowe

od 30 do 85 m2
Powierzchni

taras / balkon
przy każdym mieszkaniu

garaż podziemny 33 miejsca

Rozszerzamy inwestycję, która w 2015 roku zajęła 1 miejsce w plebiscycie na najlepsze osiedle w okolicach Wrocławia, organizowanym przez Gazetę Wyborczą!

Osiedle Dębowe jest przez nas regularnie rozbudowywane. Wprowadzając etap VIII, oferta została poszerzona o nowe budynki w zabudowie szeregowej. Powierzchnia domów wynosi od 111,11 m2 do 122,30 m2 na działkach od 250 m2 do 589 m2.

Osiedle Dębowe to świadomy wybór ciszy i spokoju wśród otaczającej, niskiej zabudowy jednorodzinnej. Z dala od zgiełku metropolii, a jednocześnie na tyle blisko niezbędnej infrastruktury miejskiej, by pozwalać na wygodne funkcjonowanie w codziennym życiu.

Osiedle Dębowe to również wysokiej klasy materiały oraz nietypowe rozwiązania dopasowywane do indywidualnych oczekiwań klienta. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby kupujących, istnieje możliwość zamknięcia i ocieplenia wiaty, jak również dopasowania rozmiaru do potrzeb klientów poprzez projekt zamienny - wiata może docelowo spełniać funkcję garażu. Kupującym umożliwiamy też wprowadzenie zaawansowanych modyfikacji w zakresie instalacji wewnętrznych czy układu pomieszczeń. Proponujemy także indywidualny projekt terenu zielonego.

Osiedle Dębowe to funkcjonalne i komfortowe wnętrza, doskonale doświetlone pomieszczenia oraz elastyczne warianty, które dają pełną swobodę aranżacji według własnych potrzeb.

Wysoka jakość wykończeń

Oferowane przez nas mieszkania tworzone są z dużą dbałością o szczegóły. Efekty naszego przywiązania do detalu są dobrze widoczne w dopracowanych wykończeniach deweloperskich. W praktyce oznacza to, że możesz na co dzień obcować z precyzyjnie wykonanymi pomieszczeniami, których przestrzeń powstała z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy. Własna aranżacja wnętrza pomieszczeń pozwoli na dostosowanie potrzeb i wymagań idealnie komponujących się z Twoimi marzeniami.

Lokalizacja

Bogata infrastruktura Kątów Wrocławskich i dogodne połączenia komunikacyjne z Wrocławiem to gwarancja, że Twojej rodzinie niczego nie zabraknie.

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy - z przyjemnością oddzwonimy, aby przedstawić szczegóły naszej oferty.